Usługi

Centralne ogrzewanie

Przedsiębiorstwo wykonuje nowe oraz modernizujemy istniejące instalacje centralnego ogrzewania. Zarówno zasilane z kotłowni gazowych, olejowych oraz opalanych paliwem stałym. Instalujemy również kominki z płaszczem wodnym, które z roku na rok zdobywają coraz większe grono zwolenników. Kompleksowo wyposażamy instalację we w wszystkie jej składniki stosując najlepsze materiały firm np. IMMERGAS, VIESSMANN, URLICH i innych.

Kolektory słoneczne

Przedsiębiorstwo zajmuje się montażem kolektorów słonecznych już od 10 lat, Stosujemy kolektory płaskie oraz próżniowe znanych producentów takich jak VIESSMANN, IMMERGAS, WATT, ULRICH, HEWALLEX i innych. Kolektory wykorzystują ekologiczną energię słoneczną do ogrzewania ciepłej wody, co pozwala na znaczne zmniejszenie miesięcznych rachunków za media.

Instalacje gazowe

Przedsiębiorstwo wykonuje nowe instalacje gazowe, ponadto kompleksowo zajmujemy się wymianą starych instalacji na nowe. Dbając o bezpieczeństwo posiadamy urządzenia do wykrywania nieszczelności instalacji.

Instalacje wodne i kanalizacyjne

Przedsiębiorstwo wykonuje nowe oraz modernizuje stare instalacje wodno kanalizacyjne, co więcej instalujemy również przydomowe ekologiczne oczyszczalnie ścieków sprawdzonych producentów. Stosujemy materiały znanych producentów takich jak:  AQUATHERM, HYDROPLAST, NIBCO, PLASTBOR, UPONOR, WIRSBO, WAVIN METALPLAST-BUK.

Klimatyzacja

Przedsiębiorstwo montuje układy klimatyzacyjne, zarówno w obiektach mieszkalnych jak i przemysłowych stosując urządzenia sprawdzonych producentów. Dzięki nim uzyskanie optymalnej temperatury zarówno w domu jak i w miejscu pracy nie stanowi najmniejszego problemu.

Systemy nawadniania

Przedsiębiorstwo zajmuje się montażem układów automatycznego nawadniania ogrodu, dzięki nim wasz ogród będzie zawsze należycie podlany. Dzięki zastosowania układów sterowania nie trzeba się obawiać o ogród w czasie letnich urlopów.

Montaż instalacji grzewczych na bazie źródeł energii odnawialnej

 

 

Copyright © 2016 by Tomasz Żurek. Wszystkie prawa zastrzeżone.